TR| EN
Kalite Politikamız
Kalite Politikamız

Küreselleşen ekonomi ve rekabete dayalı piyasa şartlarında var olabilmenin temel koşulu olarak “Tüketici Memnuniyetini “ görüyoruz.Bu nedenle biz AL-KOR GROUP çalışanları ,tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle faaliyetlerimizin her safhasında “ Eksiksiz Tüketici Memnuniyetini “ sağlamayı ve “Sürekli İyileştirmeyi “ vazgeçilmez politika olarak belirtiyor , bunu sağlamak için çevre ve çalışan sağlığı bilincine dayalı Toplam Kalite Yönetimini sistem olarak kabul ediyoruz.

                  Bu bilinçle sektörümüzde yenilikçi olmanın verdiği avantajı da kullanıp ekonomikliğin yanı sıra kalitenin de simgesi olmayı hedefliyoruz.

                  Sürekli kalitenin temini ve çalışan sağlığı açısından bilinçlendirilmiş , mutlu personelimiz temel kaynağımızdır.

                  Standart kaliteyi sürdürmenin tek yolunun eğitim olduğunu biliyor ve tüm faaliyetlerimizde başlangıcın eğitim olacağını belirtiyoruz.

                  Tüm müşteri ve tüketicilerimize standart kalitenin uygun koşullar altında sunumu için dün olduğu gibi bugünde teknolojinin takipçisi ve geliştiricisi olmak, teknolojik imkanları kullanıp ilk seferinde ve her seferinde mükemmeli yakalamak geliştirdiğimiz standardımızdır.

             Özet olarak Kalite Politikamız ;

·         Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz eder, özgün iş metodları geliştiririz.

·         Beklentilerin üstünde memnuniyet sağlamak için hedeflerimizi yüksek tutar en iyisi için çabalarız.

·         Tüm ürünlerimizde kalite güvenliğini sağlamak, “Yalın Üretim Tekniklerini" de birlikte kullanarak, üretim ve yönetim sistemlerimizi iyileştirerek, Kalite, Fiyat ve Teslimat konularında sürekli iyileşmeyi sağlamak.

·         Çevre ve Çalışan sağlığı bilinci ile yaşama dair tüm değerlere saygı gösterecek süreçleri tasarlıyor uyguluyor ve  sürekli iyileşmeyi hedefliyoruz.