TR| EN
Hakkımızda
Hakkımızda

 Firmamız AL-KOR, 1970 yılında Istanbul'da 80 m2 alanda faaliyetine başlamıştır ve günümüzde 17.000 m2 alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarında bulunan ülkelere ihracat yapmaktadır.

 Gelişen Teknoloji, değişen müşteri talep ve beklentilerine göre imal ettiği ve geliştirdiği ürünlerini, uzman kadrosu, bilgi birikimi ve üstün standartı ile sunan AL-KOR, alanındaki liderliğini sürdürmektedir.

AL-KOR, Kalıp Tasarım, Kalıphane, Plastik Enjeksiyon, Pres Metal İşletme ve Sac İşlevleri, Metalizasyon, Otomasyon Montaj ve Test Bölümleri ve Kalite Yönetim Bölümleri ile Beylikdüzü, Hadımköy ve Bursa adreslerinde hizmet vermektedir.

AL-KOR, AQA (american Quality Assessors) ISO 9001:2000 ve TS 16949:2002 kalite sertifikalarına sahiptir.

AL-KOR, otomotiv sektörü başta olmak üzere, telekomünikasyon, beyaz eşya, CNC, CAD, CAM ve kamera teknolojilerini kullanarak aşağıdaki konularda hizmet vermektedir.

Kalıp, Otomasyon ve inalatı: Her türlü metal, plastik ve prograsif imalatları, montaj, test aparat ve cihazları ile otomasyon makinaları ve hatları

Sac İşlevleri: Kesme, sıvama, bükme, eğme, ezme, form derin çekme işlemleri

Enjeksiyon İşlemleri: Plastik Enjeksiyon İşlemleri (insertli, çift komponentli ürünler)

Metal İşleme